Jack London Seti (4 Kitap)

80,00  40,00 

Jack London’ın kitaplarında kampanya! Set halinde internet sitemizden alan okurlarımıza %50 indirim fırsatı.

4 kitap 40 ₺

İnternet sitemizden banka/kredi kartıyla veya havale yöntemiyle alışveriş yapabilir, dilerseniz kredi kartına taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Beyaz Diş

Jack London, Beyaz Diş'te süreci tersine çevirmiş, bir evcil köpeğin uygarlıktan uzaklaşması ve vahşileşmesi yerine, yabani bir kurdun evrimini, uygarlaşmasını anlatıyor. Toplumsal çevreye uyum, sadakat, vefa, sevgi ahlakı ve bütün güzellikler, erdemlerle kişilik gelişimi kitapta yer almış, Vahşetin Çağrısı'nın öncülüğünde, bu yeni kitap başarının doruğuna erişmişti.

Kitap

Vahşetin Çağrısı

Vahşetin Çağrısı, Jack London'ın en popüler yapıtıdır. Kitabın kahramanı bir köpek olduğundan, çoğu kez gençlik edebiyatı olarak sınıflandırılmakla birlikte; konunun olgunluğu, anlatım gücü ve eserin bilimselliği bakımından, yetişkinler için de değerli, zevkle okunan bir romandır. İçerdiği temel düşünceler, ancak sağlam ve yetenekli olanların hayatta kalabileceği tezi, yani doğal ayıklanma ve evrim teorisi, uygarlığa karşı doğa, kadere karşı özgür irade gibi yaşamsal konulardır.

Kitap

Ateş Yakmak

Seçkideki Öyküler:

  • Çinago
  • Ateş Yakmak
  • Ablak Suratlı Adam
  • Meksikalı
  • Kaçak
  • Midas'ın Müritleri
Kitap

San Francisco'nun Güneyi

Bu kitabımızda, tüm dünyada sevilen ve beğenilen roman ve öyküleriyle geniş bir okur kitlesi kazanan, yazılarında daha çok gördüklerini anlatmakla birlikte, sürekli yeni sahneler yaratan, renkli ve etkileyici bir anlatım gücüne sahip, değerli evrensel yazar Jack London’dan seçilmiş kısa öyküler sunuyoruz.  

Kitap